top of page

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

SAHNE KONSEPTİ

Sahne dekorlarımız ve her türlü teknik ekipmanımız aydınlatma, hoparlör ve mikrofon gibi % 100 mobil ve taşınabilirdir. Bu bir yandan kolayca seyahat etmemize ve sadece bir saat içinde sahneyi kurmamıza izin verirken,

 

Diğer yandan, dekorlarımızın hareketliliği bize, tek bir oyunda dört kez sahne değiştirme şansı veriyor.

Sizden ihtiyacımız olan şey basit: elektrik ve havalı çocuklar.

 

Geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz!

 

EĞİTİMSEL DESTEK

 

Oyunlarımızı rezerve eden okullarımıza, o oyuna özel öğrencilerimizin oyun ile ilgili, şarkı, gramer ve kelime bilgisini geliştirmeye yönelik hazırladığımız ücretsiz workbookları online olarak temin ediyoruz.

OYUNLARIMIZIN İÇERİĞİ

 

Tiyatro oyunlarımız ya Leonardo DaVinci ve Romeo ve Juliet gibi tarihsel gerçekleri, hikayeleri ve insanları ifade ediyor ya da anadili İngilizce olan senaristlerimizden biri tarafından tamamen kurgusal bir hikaye olarak yazılıyor.

 

Oyunlarımız ortalama 50 dakika uzunluğunda ve genellikle aktörlerin sahnede gerçekleştirdiği üç akılda kalıcı şarkıdan oluşuyor.

 

 

KONUŞMA

 

Tiyatro gösterilerinden sonra, oyuncular ve öğrencilerle bilgi ve fikir alışverişi yapabilecekleri bir ortam oluşturmak için genellikle 20-30 dakika süren soru ve cevap paneli düzenliyoruz. Yönetmenlerimiz, senaristlerimiz ve aktörlerimiz / aktrislerimiz anadil ya da anadil seviyesinde İngilizce konuşur ve öğrenciler ile dil seviyelerine uygun şekilde iletişim kurarlar.

bottom of page